Hrdinovia

-- C H A T --

Hrdinovia

Na začiatku kampane se pre nášho hlavného hrdinu môžme vybrať jeho špecializáciu:

Archmage

Hráč môže zoslať 2 globálne kúzla za kolo a jeho kúzla budú stáť 50% obvyklej ceny.

 

Warrior

Hráčova armáda regeneruje 15% hitpointov na konci každého kola, ale nemôže sa učiť kúzla 5. stupňa.

 

Guildmaster

Hráč sa nemôže učiť kúzla 5. stupňa, ale jeho zlodeji dostanú zvláštne schopnosti a všetky stavby stoja o 50% menej.

 
Empires/Ríša

Lambert

Lambert je hrdina, s ktorým bude hráč žiť behom kampane za ľudí. Začíná hru s úlohou nájdenia hviezdy, ktorá spadla kdesi na predmestí Impéria

Je kapitán Ríšskej stráže, vojenský veterán, ktorý nepozná iný spôsob života a slová lásky. Nepotrebuje tituly a ceny, celý svoj život venoval vskutku službe Impériu, bez nároku na odmenu. Jeho motiváciou nie je zlato a bohatstvo, ale slobodné voľby.

Je vynikajúci veliteľ a od ostatných vyžaduje len to, čo od seba. Napríklad keď považuje za dôležité trvať na disciplíne, vždy demonštruje veľmi vysoký štandard na sebe. Keď vyžaduje v bitke od svojich vojakov odvahu, sám ich vedie proti nepriateľovi.

Spočiatku Lambert verí, že najvyššou poctou, ktorú môže dosiahnuť je jednoducho jeho služba Impériu a armáde. Avšak postupne prichádza na to, že tento priamočiary pohľad na život je dosť obmedzený. Pomaly, ale iste, objavuje u ľudí okolo neho nový, vyšší zmysel.

Možno nevyhnutne, ho toto novo získané porozumenie privedie k neuposlúchnutiu rozkazu. Lambert začíná napomáhať Innoel v jej misii a dokonca dôjde k dovtedy nezmyselnému rozhodnutiu, že je nevyhnutné konfrontovať Inkvizíciu.

Ale čaká ho veľké prekvapenie. Je zarazený, keď vyslanec Boha, ktorý by mal, zhodne s jeho zmýšlaním a očakávaniami, byť blízko ideálov v duchu Impéria, sa začne nevysvetliteľne chovať s podivným prezentovaním úplne neprimaraného správania ako brutality a nedostatku súcitu...

Lambert sa však aj tak stále stará o Innoel. Následkom toho ju ochráni z ohavných drápov Inkvizície a potom až do úplneho konca. Možno dokonca začína pochybovať, že toto stvorenie bolo skutočne poslané zhora. Pokúša sa porozumieť tomu, čo sa naozaj deje v Impériu a dokonca sa usiluje ju nájsť ju znova potom, čo ona je pre neho ztratená.

Keď si nakoniec všimne skutočnosť svojej situácie a začne rozumieť všetkému, čo sa deje okolo neho, uzatvára, že jeho pravdivá misia je nie len chrániť Impérium, ale celý Nevendaar.

zdroj: rpgvault.ign.com, preklad z angličtiny: sm.art

Legions of the Damned /Légie zatratených

Haarhus

Klíčový hrdina Legií zatracených je Haarhus, oddaný Bethrezenův učedník, nepřemožitelný válečník, jehož jediným životním cílem je sloužit svému pánovi. Bude s hráčem chodit po zemích Nevendaaru a spálí je v démonické kampani která začíná s ... oslepujícím zábleskem:

Nad Nevendaarskou oblohou se objevila nová hvězda oddělená nekonečnými válkami a bolestí. Hvězda zhasla a spadla na okraj Říše. Každá frakce má své vlastní vysvětlení a výklad toho, co se stalo a jaká nová proroctví by měli očekávat. Zatímco se kněží pokoušeli vyvléknout ze znamení, Bethrezen již znal odpověď. On, který se jednou dostal do nebes, nemohl minout správnou odpověď. Vrhnul pohled na oblohu a uvědomil si, že bohové se rozhodli zasahovat do činů smrtelníků a poslali svého posla, jehož jediným cílem bylo určit osud Nevendaaru. Přesto byla poslova mise mimo Bethrezenovu sféru zájmu. Proto Bethrezen vyvolal svého nejoddanějšího a nejvěrnějšího služebníka - Haarhuse - a nařídil, aby mu přivedl nebeského posla. Bez ohledu na cenu.

Na začátku hry si Haarhus nepovšimne sebe jako osobnosti. Nejdůležitější věcí, které čelí, je dokončení Bethrezenova úkolu. Avšak bytí tak blízko nebeskému poslovi začíná roztavovat jeho duši, což mu způsobuje vnitřní konflikt. Jak se příběh rozvíjí, konflikty se zhoršují a potlačují jeho city. Kromě cestování kolem posvátných zemí s andělem, se dostává na místa, která vypadají nejasně známě, nachází se zde stvoření, která se mu zdají být povědomá... Nemůže uniknout "uvězněnému" pocitu... že na něj čeká nedodělaná povinnost. Čelí těžké volbě: pokračovat v obsluhování svého pána nebo vstoupit do nejistoty...

zdroj: disciples3.ru, preklad: jata

Elven Alliance/Elfská Aliancia

Erion

Vodca malej elfskej hliadky. Je mladý, ale už sa preslávil svojou múdrosťou a zmyslami. Jeho skupina zneškodnila mnoho narušiteľov elfských hraníc.

Bude doprevádzať Inoel k miestu jej priznania

 
  Other characters/Ostatné postavy

Stafford

Oddaný priateľ, ktorý mnohokrát pomohol Lambertovi. Tak, ako obyčajný seržant šermiarov prichádza pomôcť, keď je treba, tak jeho priateľ plní podporu jemu.

Dostáva sa k Inoel bližšie než hocikto iný.

 

Ferre

Svätá a dvôveryhodná osoba inkvizítorov. Obyčajný lovec čarodejníc, ktorý sa spočiatku búri.

Zabije jednu z postáv zo zákulisia.

 
The poll :


Main Sources:
official site.d3 fórumdat-media homepagedat-media forumAkella homepage

Release Date
Disciples III:
11.12.2009

1. Expansion:
03.12.2010

System Requirements:
P4 2 GHZ, 512 MB,
GF 6800GT 128 MB

Copyright: 2006-2010 GoF. Design: sm.art
Last update: 12.12.2010
Použité materiály sú prevzaté od spoločností:
.dat, Akella a ďaľších. Všetky práva vyhradené.

Used materials were taken from these companies:
.dat, Akella and others. All Rights Reserved.


Very thanks to
admin of czech
heroes-centrum for
free hosting

najväčšia stránka o sérii Heroes of Might and Magic!