Rasy v Disciples III

-- C H A T --

Légie zatratených

Plemeno a telo, oddané Bethrezenovi, zvrhnutého do pekla Najvyšším. Objavili sa v temných časoch avšak temnotu priniesli aj do Nevendaar. Všetky ich myšlienky sú nasmerované k získaniu moci, oslobodenie svojho vodcu a pomstu tomu, kto ho zradil. Oheň horí v ich kamenných srdciach. Oheň nenávisti ku všetkému živému, dokonca ku vlasným príbuzným, túhou po moci, sile a ničeniu. A kameňom, ktorý pohltí vštko to, čo si cení ľud: lásku, súcit, priateľstvo. Všetko čo majú je: ich sila a - ich prekliatie.

Dvere Podsvetia sú otvorené pre každého človeka. Prines obeť k Padlému anjelovi: spáľ minulosť, nechaj, až odletí ako popol, znenáviď Najvyššieho. Buď silný a možno temný plameň vzplanie aj v tvojom srdci. A potom zkamenie a ty zabudneš, aké to je byť človekom. Keď si ťa Bethrezen všimne, budeš ocenený: začne sa premieňať aj telo. Buď verným a pevným sluhom a potom sa staneš jedným z nich. Silný, osamelý, hrdý. Prekliaty.

Všetci démoni slúžia svojmu pánovi, každý samostatne. V spoločenstve prekliatych je v práve najsilnejší, zákerný a rozvážny. Zákernosť - to je normálne, to je cesta nahore. Sila - to je spôsob sa tam upevniť. Rozum nepovolí nikomu spustiť sa. Ale zradca Stvoritela démonov čaká trest, ktorý stihol Utera v časoch poslednej vojny. Pretože nikto nemôže byť vyššie než Bethrezen. A teraz, zotaviť sa od následkov občianskeho sporu, démoni pokračujú v tom, načo boli stvorení: pomstiť sa za to, že Najvyšší tvoril s ich Stvoriteľom. A to budú robiť stále.

Alea iacta est (kocky sú hodené)!

Legions

Démoni, ako nik iný, podliehajú občasnou prudkou zmenou energie. Klesajú na mysli priamo počas boja, počnúc bezdôvodne zničiť cudziu osobu, končiac vystaviť ich telo dlhým pomalým mučením. Ohromná sila, nekonečná zlosť a nezranitelná koža nútia triasť sa všetky žijúce kreatúry po najvzdialenejšie končiny sveta.

Erb Légií zatratených

Centrálnym prvkom je štít so symbolom čiernej hlavy divokého kanca, hltajúceho červené zatmené slnko. V heraldickej tradícii kancova hlava symbolizuje bezuzdnú zúrivosť a agresívnu silu. Okrem toho v niekoľkých náboženstvách je toto zviera považované za symbol tyranie.

Okolo je niekoľko puklín a žíl a celkový ponurý tón zdôrazňujú prerušované čiary, ostré uhly a bodáky. Symbolizujú vysoko záludnú a deštruktívnu povahu démonov.

Štít držia dvaja draci Légií, zviazaní k nemu reťazou tak, aby nemohli uniknúť. Predstavujú zlú, obrovskú silu, schopnú zničiť aj celý svet Nevendaaru. Reťaz predstavuje otroctvo a v našom prípade je to aj pripomienka Tiamata, pripútaného k trónu Bethrezena. Keď boh Zatratených bude chcieť vykonať niečo naozaj hrozné a deštruktívne, uvolní zajaté monštrum zo svojich pút.

Ďalším prvkom sú ztužené bloky lávy, ktoré plávajú v roztavenej magme. Nakonci je stuha s názvom frakcie, napsísaným v ohni, umiestnená pod symbolom. V súlade s tradíciami, v troskách z lávy hraničí s chvostami drakov.

zdroj: rpgvault.ign.com
úprava, preklad z angličtiny: sm.art

See also:
Legions Characters
Legions Leaders
Legions Units
Legions Theocracy
Legions Locations

The poll :


Main Sources:
official site.d3 fórumdat-media homepagedat-media forumAkella homepage

Release Date
Disciples III:
11.12.2009

1. Expansion:
03.12.2010

System Requirements:
P4 2 GHZ, 512 MB,
GF 6800GT 128 MB

Copyright: 2006-2010 GoF. Design: sm.art
Last update: 12.12.2010
Použité materiály sú prevzaté od spoločností:
.dat, Akella a ďaľších. Všetky práva vyhradené.

Used materials were taken from these companies:
.dat, Akella and others. All Rights Reserved.


Very thanks to
admin of czech
heroes-centrum for
free hosting

najväčšia stránka o sérii Heroes of Might and Magic!