Jednotky

-- C H A T --


Elfská Aliancia - detaily

U všetkých detí Galleana je to tak, že ženy sú viac disponované prírodnými schopnosťami a stávajú sa najlepšími elfskými kúzelníkmi.

Skúsené elfky pozorne dohliadajú na mladšie diavčatá v lesných osadách a najschopnejšie sú vybrané pre tréning v hlavnom meste. Čoskoro potom si študentky budú musieť vybrať, k čomu sa viac cítia naklonené, k bojovej alebo lečivej mágii a niektorí si budú musieť vybrať, či sú viac naklonený k budovaniu alebo ničeniu.

Elven Archon

Elven Archon (elfská úradníčka) - je žijúce stelesnenie mladého elfského mága, najmocnejší kúzelník elfov. Ohnisko jej sily je okrídlená kúzelná tyč. Nikdy tyč neopúšťa, ani cez deň, ani v noci. Každá si vytvorí svoju vlastnú tyč, ktorú počas svojho života nevymieňa, ale ju v priebehu času vylepšuje.

Okrem tyče každá úradníčka nesie na svojej zlej ceste zvláštny druh brnenia. Brnenie je však lesklé a elegantné, spoľahlivo chráni svojho majiteľa od nepriateľských útokov.

Všetci bojoví mágovia Lesného ľudu experimentujú so smrteľnými prírodnými silami a používajú túto novonájdenú znalosť proti svojim nepriateľom. Ale len úradníčky môžu vyplieniť celé nepriateľské armády z tváre zeme prevzatím kontroly nad bleskami a ich rozpútaním vo svojich útokoch.

V čase mieru (ale skôr v období medzi bojmi, pretože mierový čas v zemi Nevendaar nastává len zriedka), sa konajú zhromaždenia úradníčiek v Najvyššej rade, ktorej obrovská budova je vyplnená nádherným svetlom, vznášajúcim sa vysoko do vzduchu nad elfskú metropolu. Tu oni trénujú , udržujú svoje zručnosti na správnej úrovni, vyučujú začiatočníkov a rozhodujú, ktorá z mladých kúzelníčok je hodnotná k tomu, aby znovu doplnila ich rady.

zdroj: en.akella.com, preklad z angličtiny: sm.art
  • Unicorn (Jednorožec) - neuveriteľne inteligentné a múdre zviera, žijúce s Elfami od počiatku časov. Len málokto môže skrotiť tieto šikovné kreatúry, ale ktokoľvek sa môže nanich obrátiť o pomoc.
  • Dancer in the Night (Tanečník noci) - pomstiteľ, ktorému sa vrátilo duševné zdravie, jeho srdce sa zmiernňje ale v noci je nepokojné. Jeho kroky sú svetlo, jeho šípy sú presné, jeho nepriatelia sú už mŕtvi ešte keď dýchajú.

See also: Elven Units Tree

The poll :


Main Sources:
official site.d3 fórumdat-media homepagedat-media forumAkella homepage

Release Date
Disciples III:
11.12.2009

1. Expansion:
03.12.2010

System Requirements:
P4 2 GHZ, 512 MB,
GF 6800GT 128 MB

Copyright: 2006-2010 GoF. Design: sm.art
Last update: 12.12.2010
Použité materiály sú prevzaté od spoločností:
.dat, Akella a ďaľších. Všetky práva vyhradené.

Used materials were taken from these companies:
.dat, Akella and others. All Rights Reserved.


Very thanks to
admin of czech
heroes-centrum for
free hosting

najväčšia stránka o sérii Heroes of Might and Magic!