Jednotky

-- C H A T --

Ríša - detaily

 

Skylord

Skylord - Len raz za niekoľko rokov sa v stáde grifinov narodí vládca oblohy, bielolesknúci krásavec - najmohutnejší zo svojich okrídlených bratov.
Je neuveriteľne oddaný svojim chovateľom.  

zdroj: dat-media.ru/forum, preklad z ruštiny: sm.art

Angel

Keď sú ľudia vehementne oddaní viere v Najvyššieho otca a magicky obdarení schopnosťami od okamžiku ich narodenia, ale vyberú si cestu bojovníka, nie kňaza alebo kúzelníka, stávaju sa Anjelmi.

Táto skrytá sila im pomáha rýchlo sa pohybovať na ich ceste a čoskoro získajú rád rytiera. A neskôr sú poctení stať sa Imperial Knightom. Ale potom sa už obvykle nezaoberajú pozemským životom, ale veľmi skoro opúšťajú tento svet a vystupujú na Boží trón.

Avšak v nekľudných časoch, kedy Impérium potrebuje každý meč, ktorý je k dispozícii, stáva sa niekedy, že niektorý z anjelov na zemi sa zdrží k tomu, aby pomohol brániť právo.

Pre ich podporu (a zadržanie) v imperiálnej službe je potrebné postaviť zvláštnu kaplnku v hlavnom meste, kde sa uskutočňuje nepretržitá modlitba, kým aspoň jeden z annelov bojuje v Nevendaare pre Impérium.

Pre tých, ktorí boli rytiermi v kovárni na územi kaplnky, mnísi-kovári vyrobili prilby a brnenie z nebeského (meteoritového) železa, ktoré dostalo zvláštne požehnanie. Posli Boha nepotrebujú niesť iné pozemské zbrane, ako meče, kópie, atď. Jediné, čo im zostalo z minulosti, sú spomienky na ich ľudský život. Odteraz im boli udelené také nové a hrozné zbrane, ako božský hnev blesku. A nenájde sa nepriateľ, ktorý by mohol vzdorovať tejto sile.

Kamarádi, ktorí museli bojovať bok po boku s anjelmi hovoria, že nie je krásnejší alebo hroznejší pohľad, než belostné krídla, vznášejúce sa nad bojiskom. Oponenti toto ale obvykle nevedia postrehnúť.

zdroj: en.akela.com, preklad z angličtiny: sm.art

Elementalist (Živelník) - bojový mág, ktorý sa úplne izoloval od svojho úradu, aby našiel svoj pravdivý osud v spojení s prírodou. Po opustení spoločnosti prenikol hlboko do výzkumu ovládnutia prírodných elementov. Na rozdiel od svojich druhov zamieňajú zložité kúzla za volanie na pomoc prvorodených vzdušných elmentov.

 

Prophetess (Prorokyňa) - sám Najvyšší k Prorokyni priamo prehovára a ona objasňuje jeho vôľu tým, ktorý ho počújú. A každé jeho slovo má liečivé účinky na jej druhov.

 
  • Silent Assassin (Tichý vrah)- prichádza v poslednom okamihu. Mnohí sa domnievajú, že je to bývalý Ríšsky strelec, ale žiadna žijúca duša nemá na to priamy dokaz. Ale každý vie, že nik nie je pre nepriateľa nebezpečnejší bojovník, než tento podivne oblečený, ale úplne tichý vrah.

See also: Empire Units Tree

The poll :


Main Sources:
official site.d3 fórumdat-media homepagedat-media forumAkella homepage

Release Date
Disciples III:
11.12.2009

1. Expansion:
03.12.2010

System Requirements:
P4 2 GHZ, 512 MB,
GF 6800GT 128 MB

Copyright: 2006-2010 GoF. Design: sm.art
Last update: 12.12.2010
Použité materiály sú prevzaté od spoločností:
.dat, Akella a ďaľších. Všetky práva vyhradené.

Used materials were taken from these companies:
.dat, Akella and others. All Rights Reserved.


Very thanks to
admin of czech
heroes-centrum for
free hosting

najväčšia stránka o sérii Heroes of Might and Magic!